Chemdo qrupu 2022-ci ilin iyun ayının sonunda “trafikin genişləndirilməsi” mövzusunda kollektiv görüş keçirdi. Görüşdə baş menecer əvvəlcə komandaya “iki əsas xətt”in istiqamətini göstərdi: birincisi “Məhsul xətti”, ikincisi isə “Kontent xətti”. Birincisi əsasən üç mərhələyə bölünür: məhsulların dizaynı, istehsalı və satışı, ikincisi isə əsasən üç mərhələyə bölünür: kontentin dizaynı, yaradılması və dərc edilməsi.
Daha sonra baş menecer ikinci “Məzmun Xətti”ndə müəssisənin yeni strateji məqsədlərini təqdim etdi və yeni media qrupunun rəsmi təsis olunduğunu elan etdi. Qrup rəhbəri hər bir qrup üzvünü öz vəzifələrini yerinə yetirməyə, ideyalar üzərində düşünməyə və daim bir-biri ilə müzakirə aparmağa yönəltdi. Hər kəs yeni media qrupunu şirkətin fasadı, xarici dünyanı açmaq və davamlı olaraq trafik cəlb etmək üçün bir “pəncərə” kimi qəbul etməyə çalışacaq.
İş axınını, kəmiyyət tələblərini və bəzi əlavələri təşkil etdikdən sonra baş menecer ilin ikinci yarısında şirkətin komandasının trafikə investisiyanı artırmalı, sorğu mənbələrini artırmalı, torları geniş yaymalı, daha çox "balıq" tutmalı və "maksimum gəlir" əldə etməyə çalışmalı olduğunu bildirdi.
Görüşün sonunda baş menecer həmçinin “insan təbiətinin” vacibliyinə çağırdı və həmkarların bir-birinə qarşı mehriban olmalı, bir-birinə kömək etməli, getdikcə daha güclü bir komanda qurmalı, daha yaxşı bir sabah üçün birlikdə çalışmalı və hər bir işçinin özünəməxsus bir işçiyə çevrilməsinə imkan verməli olduqlarını müdafiə etdi.